cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Archiv zpráv - rozvoj CZeCOTu

V tomto přehledu naleznete starší zprávy týkající se rozvoje turistického portálu resp. informačního a rezervačního systému CZeCOT. Nově je tomuto projektu věnován samostatný web www.CZeCOT.info, kde naleznete aktuální informace.

Inbudejovice.cz v novém kabátě

E-mail
Středa, 21 září 2016
Dne 30. 8. 2016 byla spuštěna nová podoba oficiálního volnočasového portálu města České Budějovice inbudejovice.cz. Cílem přeměny bylo poskytnout modernější design a zjednodušit orientaci návštěvníkům stránek. Ty slouží nejen místním, ale také potenciálním návštěvníkům Českých Budějovic.
Celý článek...
 

Návštěvník.cz prošel kompletní modernizací

E-mail
Středa, 21 září 2016
Město Chrudim ve spolupráci s Mikroregionem Chrudimsko a MAS Chrudimsko, z. s. zmodernizovalo webové stránky turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko www.navstevnik.cz a dostupné také na adrese www.chrudimsko-hlinecko.cz.
Celý článek...
 

Prague Meeting Planners' Guide jako mobilní aplikace

E-mail
Pátek, 08 červenec 2016
Naše společnost ve spolupráci s C.O.T. media a za podpory Pražské informační služby - Prague City Tourism vytvořila a dodala pro Prague Convention Bureau mobilní aplikaci, která organizátorům kongresů, konferencí a dalších akcí pomůže s plánováním jejich eventů v Praze. Aplikace „Prague Meeting Planners' Guide" je dostupná zdarma pro chytré telefony s operačním systémem Android , iOS a Windows Phone.
Celý článek...
 

E-obrazový atlas 2016

E-mail
Sobota, 13 únor 2016
Nový Obrazový atlas vydávaný Klubem českých turistů je k dispozici na www.obrazovy-atlas.cz v elektronické listovací podobě.
Celý článek...
 

Ocenění na Velké ceně cestovního ruchu

E-mail
Pondělí, 18 leden 2016
Letošní ročník veletrhu Regiontour přinesl nový ročník soutěže Velká cena cestovního ruchu a v něm opět bodovali naši zákaznici s projekty, na kterých jsme se z menší či větší části podíleli.
Celý článek...
 
Více...