cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Archiv zpráv - rozvoj CZeCOTu

V tomto přehledu naleznete starší zprávy týkající se rozvoje turistického portálu resp. informačního a rezervačního systému CZeCOT. Nově je tomuto projektu věnován samostatný web www.CZeCOT.info, kde naleznete aktuální informace.

Zmodernizovaný portál Vychodni-Cechy.info

E-mail
Pondělí, 21 srpen 2017
Počátkem měsíce srpna byla spuštěna nová verze oblíbeného turistického portálu www.vychodni-cechy.info prezentující turistická region Východní Čechy. Má moderní grafiku, responsivní design a snazší systém navigace. Pro nový design hledala Destinační společnost Výhodní Čechy inspiraci mezi nejlepšími evropskými turistickými portály.
Celý článek...
 

Noví mobilní průvodci

E-mail
Pátek, 14 duben 2017
Pro město Chlumec nad Cidlinou a obec Orlické Záhoří jsme v minulém roce spustili nové mobilní průvodce.
Celý článek...
 

Inbudejovice.cz v novém kabátě

E-mail
Středa, 21 září 2016
Dne 30. 8. 2016 byla spuštěna nová podoba oficiálního volnočasového portálu města České Budějovice inbudejovice.cz. Cílem přeměny bylo poskytnout modernější design a zjednodušit orientaci návštěvníkům stránek. Ty slouží nejen místním, ale také potenciálním návštěvníkům Českých Budějovic.
Celý článek...
 

Návštěvník.cz prošel kompletní modernizací

E-mail
Středa, 21 září 2016
Město Chrudim ve spolupráci s Mikroregionem Chrudimsko a MAS Chrudimsko, z. s. zmodernizovalo webové stránky turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko www.navstevnik.cz a dostupné také na adrese www.chrudimsko-hlinecko.cz.
Celý článek...
 

Prague Meeting Planners' Guide jako mobilní aplikace

E-mail
Pátek, 08 červenec 2016
Naše společnost ve spolupráci s C.O.T. media a za podpory Pražské informační služby - Prague City Tourism vytvořila a dodala pro Prague Convention Bureau mobilní aplikaci, která organizátorům kongresů, konferencí a dalších akcí pomůže s plánováním jejich eventů v Praze. Aplikace „Prague Meeting Planners' Guide" je dostupná zdarma pro chytré telefony s operačním systémem Android , iOS a Windows Phone.
Celý článek...
 
Více...