cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Aktualizovaná databanka golfových hřišť – www.Golf.CZeCOT.com

E-mail
Pondělí, 17 květen 2010

Databanka golfových hřišť funguje v rámci turistického portálu ČR CZeCOT.com již od roku 2005. Aktuálně prezentuje celkem 153 míst s možností golfového vyžití. TA zahrnuje všechna znormovaná hřiště Českou golfovou federací, což je 81 devíti až šestatřicetijamkových hřišť a 2 znormované šestijamkové golfové akademie a dále také mapuje neznormované golfové akademie a veřejné hřiště, driving range a celkem 52 indoor hřišť, čímž tuto databanku činí nejkomplexnější v České republice!

Mapa golfových hřišť ČR v rámci turistického portálu CZeCOT.com
Interaktivní mapa golfových míst z www.Golf.CZeCOT.com

 

Bezplatná prezentace golfového hřiště obsahuje kompletní kontaktní informace (s možností stažení ve formátu elektronické vizitky - formát VCF), fotogalerii, videogalerii, výsek mapy s označením umístění, výčet konaných akcí, aktuality, popis poskytovaných služeb, dopravní dostupnosti a vybavenosti.  Uživatel má možnost také vyhledávat další objekty a akce v okolí (systém mu je přehledně zakreslí do mapy). Nechybí ani rychlé odkazy pro přidání odkazu do záložkovacích systémů a sociálních sítí. Znormované hřiště disponují také přímým odkazem na skórkartu směřující do stránek České golfové federace.

Prezentace golfového hřiště Kořenec.
Ukázka prezentace 18jamkového hřiště Kořenec doplněná o možnost zobrazení pohledu webkamery, virtuální prohlídku a informace o ubytovacích, stravovacích a kongresových službách středisek
 
< Předch.   Další >