cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Certifikáty „Šumava – originální produkt“ součástí CZeCOTu

E-mail
Středa, 15 duben 2009

Ekoznačka "Šumava-originální produkt"Již osmým partnerem turistického portálu CZeCOT.com v oblasti certifikace služeb cestovního ruchu se stala Regionální rozvojová agentura, o.p.s provádějící certifikaci ekoznačky „Šumava - originální produkt".

Co to konkrétně znamená pro návštěvníky tohoto portálu? V rámci vyhledání ubytování si mohou uživatelé vyhledání omezit pouze na ubytovací zařízení s tímto certifikátem a při vyhledání ubytovacího zařízení se v rámci jeho prezentace objeví logo tohoto certifikátu. Klikem na něho pak zjistí podmínky, které musí splnit pro získání tohoto certifikátu. V tomto případě se při kontrole posuzuje celkový dojem ze zařízení - zejména čistota, vybavenost, příjemné prostředí, vstřícnost personálu, ekologická kritéria, podávání informací a aktivity spojené s regionem Šumava. V případě, že zařízení nabízí i stravování, pak musí mít stále na jídelníčku minimálně 5 starošumavských jídel.

Bližší informace o značce i o tom, jaká kritéria musí zařízení s logem „Šumava - originální produkt" splňovat, naleznete na webových stránkách www.regionalni-znacky.cz . K 15.4.2009 tento certifikát získalo prozatím 5 ubytovacích zařízení. 

 
< Předch.   Další >