cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

COT.cz v novém kabáte

E-mail
Pátek, 09 květen 2008

Logo časopisu COT Business.Právě včera naše firma dokončila kompletní redesign webových stránek časopisu COT Business www.cot.cz . V souvislosti s tím byl také nasazen nový rychlejší fulltext a nové administrační rozhraní webu umožnující snadnější a rychlejší zadávání článků do databáze. Cílem redesignu bylo vytvořit moderní zpravodajský server v cestovním ruchu.

Webové stránky časopisu vznikly v roce 2002 a v té době v podstatě byly první zakázkou naší firmy, i když ještě v té době nešlo o společnost World Media Partners. Od té doby se samozřejmě mnohé změnilo. Web se rozrostl o stránky věnované soutěži Můj kraj, archiv rozesílaných newsletterů, anglická a německá část časopisu se oddělila do nového časopisu Czech Travelogue a časopis také získal zcela novou grafickou podobu včetně nového loga. Jednou z významných změn byla také přeměna volně distribuovaného časopisu na časopis na předplatné. S tím souviselo i množství významných změn na webu, neboť větší část článků se stala dostupná již jen pro předplatitele. Množství těchto změn samozřejmě byla průběžně promítána také do webových stránek, avšak situace dospěla do stavu, kdy se redesign stal naprostou nezbytností nehledě k tomu, že původní grafika webu se stala již "okoukanou". 

Pro ty, které by snad zajímal vývoj webových stránek www.cot.cz, doporučujeme Internet Archive Wayback Machine, kde dokonce naleznete i úplně první webové stránky z roku 1999.

Pevně věříme, že se nové stránky návštěvníkům budou líbit a nově navržená struktura webu včetně interaktivního propojení s firemními stránkami www.cotmedia.cz přispějí k rychlejší dostupnosti požadovaných informací.

Níže jen malé srovnání provedeného redesignu:

Původní podoba webových stránek:
Grafická podoba webových stránek www.cot.cz před redesignem.

Webové stránky s novým designem:
Grafická podoba webových stránek www.cot.cz po redesignu.

 
< Předch.   Další >