cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Aktuality arrow GEOFUN přes prázdniny nezahálel

GEOFUN přes prázdniny nezahálel

E-mail
Čtvrtek, 28 srpen 2014

Je tomu již téměř rok od spuštění mobilní aplikace GEOFUN. První hry (geosrandy) byly tehdy připraveny pro turistickou oblast Českomoravské pomezí, kde jeho hlavní kostru tvoří pět nejhezčích měst oblasti s přilehlými památkami. Postupně jsme přes zimu připravili hry (geosrandy) pro naše největší města jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary a v tuto chvíli je GEOFUN již ve 28 českých městech a v mnoha dalších se dokončují poslední úpravy před spuštěním.

V Humpolci čeká na hráče bájný Hliník, v Litoměřicích jeden z největších básníků naší historie, tedy kontroverzní K. H. Mácha. V Hradci nad Moravicí jsou hned tři geosrandy na pohádkovém „hradozámku", ve Zlíně půjdete po stopách jednoho z nejslavnějších Čechů - Tomáše Bati. A takto bychom mohli pokračovat dále a dále. GEOFUN postupně tak pokrývá celou Českou republiku a získává si větší a větší oblibu svých hráčů.

Rozmístění geosrand v rámci ČR

GEOFUN také obohatil svoji přítomností konferenci „České žezlo ukované z rodinného stříbra", kterou na zámku ve Zbirohu pořádalo vydavatelství C.O.T. media. Díky aplikaci měli návštěvníci konferenci neustálý přehled o dění na pódiu, mohli si přečíst medailonky jednotlivých přednášejících a navíc byla pro ně připravena i soutěž o zajímavé ceny věnované partnery akce. Jak vidno, GEOFUN nemusí nutně vždy posloužit jen jako geolokační hra, ale ukazuje se jeho širší využití při různých akcích jako zábavný průvodce či doplněk.

S rostoucí velikostí GEOFUNu přibývají i partneři, s kterými spolupracujeme. Podařilo se nám navázat spolupráci s Turistickým týdeníkem, a tak si jeho čtenáři mohou pravidelně každý čtvrtek přečíst tip na zajímavý výlet ve společnosti GEOFUNu. Pro odběratele COT newsletteru je připraveno pravidelné „geookénko". Samozřejmě aplikace nesmí chybět ani na Wikipedii, kde si lze přečíst základní informace o této geolokační hře. Těší nás i zájem např. iDnesu, který o GEOFUNu začal informovat své čtenáře.

Geosranda Geosrandista Milouš JakešGEOFUN je hravá aplikace, a proto je důležité zajistit i soutěže o zajímavé věcné ceny. Díky spolupráci s pivovarem Starobrno je připravena soutěž o „trochu" piva (konkrétně tedy 5 sudů), o výborný zlatavý mok se hraje také v Žatci, zajímavé ceny také věnovala města České inspirace a Českomoravského pomezí. V naší hlavní soutěži pro nejzdatnější sběratele geonek za rok 2014 čekají ty nejlepší hráče ceny v podobě víkendu ve Vídni, noci v čtyřhvězdičkovém Hotelu ARTE, víkend v Moravském krasu, luxusní wellness či různé jazykové poukazy.

Asi každý zná revoluční heslo: „Jakeše do koše!" Někdo ho sám pokřikoval na Václavském náměstí, jiní ho slyšeli díky populární školní scénce Kaisera s Lábusem a mnozí si ho jistě pamatují ještě ze školních lavic. GEOFUN si na tohoto generálního tajemníka ÚV KSČ také vzpomněl. V rámci jeho 92. narozenin jsme pro něj připravili speciální geosrandu, která připomíná jeho nejslavnější řečnická vystoupení, v čele s legendárním projevem na Hrádku aneb „Nesmíme stát jako kůl v plotě." Ke geosrandě se váže i otevřený dopis sepsaný samotným Geofotrem .

GEOFUN tedy skutečně nezahálí. Na rozvoji aplikace po technické stránce se také neustále pracuje, odstraňují se drobné chybičky, přibývají nové funkce. Web www.geofun.cz se plní informacemi a rozhodně se vyplatí sledovat aktuality, které spolu s pravidelným týdenním newsletterem drží hráče GEOFUNu v centru dění.

 

GEOFUN - výzva

 

 
< Předch.   Další >