cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Golf na CZeCOTu

E-mail
Středa, 06 červen 2007

Server CZeCOT.com je díky svému obsahu informací a formy zpracování považován za nejkomplexnější zdroj turistických informací České republiky. Jeho snahou je mimo jiné představit jednotlivé regiony jako atraktivní evropské turistické destinace. V současné době najdeme na serveru informace v 9 jazykových mutacích – kromě češtiny také německy, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky, holandsky, polsky a rusky. Za významné oblasti zpracovávaných informací je považována kongresová a incentivní turistika a lázeňství, v poslední době se do popředí zájmu dostává také téma golfu.

Databanka golfových hřišť v rámci turistického serveru ČR www.CZeCOT.com se neomezuje pouze na profesionální znormovaná hřiště, ale mapuje také golfové akademie, veřejná hřiště, driving range i indoor hřiště.

Stránka s golfovou nabídkou není na serveru žádnou novinkou, k dispozici je zde již několik let. Pro letošní sezonu jsme připravili zásadní novinku, kterou je dynamická mapa od poskytovatele Google, do které jsme zakreslili golfová hřiště s barevným odlišením kategorie. Uživatelé si tak snadno mohou pohybovat s mapou, zoomovat ji apod.

Kromě této nové mapy stránka nabízí vyhledávací formulář, který dokáže kombinovat velké množství parametrů: region, kategorii hřiště, handicapový den, datum, případně i čas otevření, jazyky personálu, akceptovaný způsob platby, poskytované služby. Snadno tedy např. vyhledáte hřiště ve středních Čechách, které nabízí na rozcvičení driving range, kde vám zapůjčí motorový vozík a kde zároveň budete moci zaplatit svojí platební kartou.

Bezplatná prezentace golfového hřiště obsahuje kompletní kontaktní informace, výsek mapy s označením umístění, popis poskytovaných služeb, hřiště, dopravní dostupnosti a vybavenosti. V prezentaci nechybí také odkaz na skórkartu odkazující na stránky České golfové federace a odkaz na rezervační systém Teetime.

V rámci jejich prezentace, podobně jako je tomu i u ostatních typů středisek na czecotu, lze provádět hledání dalších typů objektů (např. ubytovacích zařízení) v okolí v zadané vzdálenosti od golfového hřiště.

Golfové hřiště Karlštejn a Sokrates Kořenec navíc doplňuje virtuální prohlídka z dílny firmy virtual-zoom, s.r.o.

 
< Předch.   Další >