cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Kongresový a lázeňský katalog v reedici

E-mail
Pondělí, 17 květen 2010

Od roku 2003 trvá spolupráce mezi agenturou CzechTourism a provozovatelem turistického portálu CZeCOT.com týkající se provozu oficiální databanky kongresového cestovního ruchu www.Kongres.CZeCOT.com a o dva roky méně na provozu oficiální lázeňské databanky www.Lazne.CZeCOT.com. Ty jsou pravidelně vydávány jako tištěné publikace Convention Catalogue a Spa&Wellness Catalogue a v letošním roce nás opět čeká reedice.

V obou případech se jedná o oficiální projekt zadaný agenturou CzechTourism a ta je také distributorem tištěného katalogu (veletrhy, zahraniční zastoupení, press tripy apod.). Každý dodavatel služeb má možnost prezentovat veškeré údaje v katalogu a databance zcela bezplatně.

Potencionální poskytovatelé služeb v oblasti kongresového a lázeňského cestovního ruchu jsou e-mailem a telefonicky kontaktováni ohledně aktualizace prezentovaných údajů. Případní další zájemci nechť nás kontaktují pomocí tohoto formuláře: www.formular.czecot.com.

V tištěném katalogu vedle bezplatných záznamů existuje možnost placené inzerce. Pro bližší informace o možnostech inzerce prosím kontaktujte obchodní zástupce společnosti COT media.

Convention Catalogue

Titulní strana Convention Catalogue.bude vydán v nákladu 5000 kusů a členění bude nově provedeno dle krajů. Katalog i databanka jsou rozděleny na dvě části:

  • Databanka kongresových a společenských prostor
  • Databanka organizátorů kongresů a dodavatelů kongresové techniky a služeb

V tištěném katalogu a CD-ROMu jsou prezentována pouze zařízení s minimální kapacitou 70 osob při divadelním uspořádání.

Spa&Wellness Catalogue

Titulní strana lázeňského katalogu.bude vydán opět ve 4 jazykových mutacích: anglicky, německy, česky a rusky, každá v nákladu 10 000 kusů, a také v podobě CDROMu.

V katalogu, podobně jako na internetu, bude každému lázeňskému místu s oficiálně uděleným statutem lázeňského místa věnováno představení, za kterým budou uvedena lázeňská zařízení s oprávněním poskytování služeb v oblasti balneologie, za kterými budou následovat seznamy ubytovacích zařízení, která se nachází v daném lázeňském místě.

Obsah databanky je díky automatizovanému propojení dostupný také na webových stránkách agentury CzechTourism www.ceskelazenstvi.cz.

 
< Předch.   Další >