cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Aktuality arrow Návštěvník.cz prošel kompletní modernizací

Návštěvník.cz prošel kompletní modernizací

E-mail
Středa, 21 září 2016

Město Chrudim ve spolupráci s Mikroregionem Chrudimsko a MAS Chrudimsko, z. s. zmodernizovalo webové stránky turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko www.navstevnik.cz a dostupné také na adrese www.chrudimsko-hlinecko.cz.

„S koncem léta jsme začali pracovat na další turistické sezóně. Chceme již na lednové veletrhy přijít s ucelenou nabídkou, novým brandem, ale také nabídnout produkty pro cestovatele," říká ke strategii na další sezónu místostarosta města Chrudim Roman Málek.

„Z analýzy návštěvnosti webu totiž vyplynulo, že čím dál více uživatelů načítá portál přes operační systémy v mobilních telefonech. V rámci úprav jsme se ovšem zaměřili také na jednodušší redakční systém pro administrátory a modernější grafické ztvárnění portálu," doplnil manažer cestovního ruchu Tomáš Černý.

Navstevnik.cz sdružuje subportály jednotlivých měst oblasti Chrudimsko-Hlinecko, o které se obsahově starají místní turistická informační centra. Portál nabízí informace o kompletní turistické nabídce oblasti včetně detailního kalendáře akcí. Novinkou je sekce s turistickými programy, které poslouží jako inspirace na cesty Chrudimskem-Hlineckem různým věkovým kategoriím.

Portál je postaven na informačním systému CZeCOT.info a sdílí datový obsah s oficiálním turistickým portálem Pardubického kraje Vychodni-Cechy.info .

 

Navstevnik.cz po rekonstrukci

 

 
< Předch.   Další >