cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Aktuality arrow Ocenění portálů z dílny WMP

Ocenění portálů z dílny WMP

E-mail
Wednesday, 23 January 2013

Velká cena cestovního ruchu.Soutěž Velká cena cestovního ruchu zviditelňuje výjimečné a vysoce kvalitní počiny v oblasti cestovního ruchu a upozorňuje na atraktivní novinky. Její výsledky byly oficiálně vyhlášeny na veletrhu Go & Regiontour 2013. Portály dodané naší společností bodovaly v rámci této soutěže i v letošním roce (zde ocenění z loňského roku).

Soutěž vyhlásila společnost Veletrhy Brno spolu s vydavatelstvím C.O.T. media s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.  V odborné porotě zasedlo deset hodnotitelů, mezi nimi zástupci Asociace krajů České republiky, České centrály cestovního ruchu -  CzechTourism,  Asociace cestovních kanceláří ČR, Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, Sdružení lázeňských míst, Svazu léčebných lázní, marketingoví odborníci v oblasti cestovního ruchu a také zástupci organizátorů soutěže – Veletrhy Brno a vydavatelství C.O.T. media.

V kategorii Nejlepší turistický portál porota hodnotila především množství a kvalitu informací, počet jazykových mutací, grafické zpracování webu a jeho uživatelskou přívětivost. Ocenění předávali Ing. Michal Janeba, náměstek ministra pro regionální rozvoj a cestovní ruch a Ing. Eva Frindtová, jednatelka vydavatelství C.O.T. media.

V této kategorii 1. místo získala Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko za portál MojeOrlickehory.cz, jehož zhotovitelem byla naše společnost World Media Partners, s.r.o. Cenu převzala ředitelka organizace Bc. Petra Smrčková.

Dalším portálem z naší dílny, které obdrželo ocenění, je portál Vychodni-Cechy.info . Přihlašovatel Destinační společnost Východní Čechy získal speciální cenu za aktivní sledování a aplikování nejnovějších technologií do portálu, mezi které patří např. speciální mobilní a tabletová verze portálu, realizace projektu umístění informačních kiosků v kraji apod. Cenu převzal René Živný, radní Pardubického kraje zodpovědný za sport, cestovní ruch, volnočasové aktivity a informatiku a Martin Netolický, Ph.D., hejtman Pardubického kraje.

Nepřímé ocenění se dostalo pak ještě webu http://netradicni.moraviaconvention.cz realizovaného naší společností pro Centrály cestovního ruchu Jižní Morava. Ta totiž obdržela 1.místo v kategorie „Nejlepší jednotná kampaň“ za kampaň Netradiční místa pro netradiční setkání. Ocenění z rukou Romana Celého, náměstka hejtmana Jihomoravského kraje a Ing. Jiřího Kuliše, generálního ředitele Veletrhů Brno převzala Mgr. Zuzana Vojtová, ředitelka organizace.

Velká cena cestovního ruchu 2012


Ocenění CCRJM v kategorii „Nejlepší jednotná kampa

Ocenění Pardubického kraje speciální cenou poroty

Ocenění kategorie "Nejlepší turistický portál"

Ocenění kategorie „Nejlepší jednotná kampaň“

 
< Předch.   Další >