cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Portál Vychodni-Cechy.info obhájil svoji pozici nejlepšího regionálního turistického portálu

E-mail
Pátek, 11 duben 2008

V rámci 11. ročníku konference Internet ve státní správě a samosprávě byly v pondělí 7. dubna 2008 oficiálně vyhlášeny výsledky prestižní soutěže Zlatý erb 2008, v rámci které je každoročně udělována také zvláštní cena ministra pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v oblasti měst a obcí a  turistických regionů.

Právě v oblasti regionů získal tuto cenu již podruhé v řadě turistický portál www.Vychodni-Cechy.info, oficiální projekt Pardubického kraje. Tento úspěch kromě krajského hejtmana Ivo Tomana ocenil i radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch Miloslav Macela: „Turistický portál cenu ministra pro místní rozvoj získal už podruhé. Je to známka toho, že naše cesta k propagaci cestovního ruchu v Pardubickém kraji vede správným směrem. Svědčí o tom také statistická čísla, která nám říkají, že nejen virtuální návštěvnost turistického portálu, ale i návštěvnost skutečného Pardubického kraje vzrůstá."

Ministerské ocenění potěšilo také projektového manažera Víta Pechance z firmy World Media Partners, s.r.o., která portál kraji dodala a nadále zajišťuje jeho provoz a rozvoj: „Ocenění nás těší hlavně z toho důvodu, že v období mezi jednotlivými ročníky vzniklo množství nových kvalitních turistických portálů, navíc v mnoha případech s dvou až pětinásobným rozpočtem, a přesto jsme pozici nejlepšího portálu obhájili. Vývoj informačních technologií na internetu se vyvíjí velmi rychlým tempem a je logické, že novější portály využívají modernější technologie, což jim dává i jistou výhodu nad staršími projekty. Obhajoba vítězství pro nás znamená potvrzení nadčasové kvality díla, které jsme Pardubickému kraji dodali."

Na adrese www.Vychodni-Cechy.info najdou obyvatelé i návštěvníci regionu bohatou nabídku informací a inspirace pro cestu do turistického regionu Východní Čechy, a to celkem v devíti jazycích. Důraz je kladen na aktivní trávení volného času, nechybějí samozřejmě informace o památkách, přírodních krásách, kulturních akcích atd. Inspirativní programy slouží jako námět pro dovolenou, skoro jako na vlastní oči si region můžete prohlédnout ve virtuálních prohlídkách a na elektronických pohlednicích. Na vytváření a aktualizaci obsahu portálu se velkou měrou podílejí turistická informační centra v kraji.

Navštivte tedy portál www.Vychodni-Cechy.info - snad vás přesvědčí, že Východní Čechy způsobují závislost...


Hejtman I.Toman s diplomem

M.Macela s diplomy

Ocenění zástupci Pardubického kraje

 

 
< Předch.   Další >