cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Aktuality arrow Prague Meeting Planners' Guide jako mobilní aplikace

Prague Meeting Planners' Guide jako mobilní aplikace

E-mail
Pátek, 08 červenec 2016

Prague Meeting Planners' GuideNaše společnost  ve spolupráci s C.O.T. media a za podpory Pražské informační služby - Prague City Tourism vytvořila a dodala pro Prague Convention Bureau mobilní aplikaci, která organizátorům kongresů, konferencí a dalších akcí pomůže s plánováním jejich eventů v Praze. Aplikace „Prague Meeting Planners' Guide" je dostupná zdarma pro chytré telefony s operačním systémem Android , iOS a Windows Phone .

Aplikace je v anglické jazykové mutaci a je určena především zahraničním organizátorům, kteří hledají pro svoji akci vhodné prostory a dodavatele služeb v Praze. Naleznou v ní základní informace o hlavním městě, různé typy konferenčních prostor, přehled hotelů, restaurací, profesionálních organizátorů konferencí (PCO) a společností destinačního managementu (DMC) a také poskytovatele dalších služeb včetně tipů na doprovodný program.

„Mobilní aplikace doplní stávající tištěnou verzi Prague Meeting Planners‘ Guide a destinační prezentaci, které jsou pravidelně aktualizovány a jejichž digitální podobu si mohou organizátoři stáhnout na našem webu. Klíčovou výhodou aplikace je, že veškeré informace jsou snadno dostupné a vždy při ruce. Aplikace také umožní vyhledávání dle různých kritérií, jako je například kapacita nebo typ prostor," řekl ředitel Prague Convention Bureau Roman Muška.

Aplikace prezentuje členské objektu Prague Convention Bureau a data čerpá ze stejného zdroje jako tištěný katalogu, tedy z oficiální databanky kongresového cestovního ruchu informačního systému CZeCOT. Aplikace má responsivní design, je určena tedy jak pro mobilní telefony, tak i tablety. Mezi další praktické funkce patří funkce plánovače, která umožňuje vybrané objekty si vkládat mezi oblíbené položky. Při výběru vhodného prostoru či dodavatele služeb si tak organizátor může vybírat snad své favority a pak je mezi sebou snadno vybírat.

Prague Meeting Planners' Guide Prague Meeting Planners' Guide Prague Meeting Planners' Guide  Prague Meeting Planners' Guide 

 
< Předch.   Další >