cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Aktuality arrow Spuštěn portál s kongresovou nabídkou Pardubického kraje EastBohemiaConvention.cz

Spuštěn portál s kongresovou nabídkou Pardubického kraje EastBohemiaConvention.cz

E-mail
Pátek, 30 prosinec 2011

V rámci informačního systému CZeCOT je kromě jiného provozována oficiální databanka kongresových kapacit a služeb , která je každoročně vydávána také jako tištěný Convention Catalogue. V pořadí již druhé využití této celostátní databanky v podobě regionálního kongresového portálu bylo realizováno na území Pardubického kraje. V měsíci prosinci byl pro East Bohemia Convention Bureau, který je součástí Destinační společnosti Východní Čechy, spuštěn ve 4 jazykových mutacích (česky, anglicky, německy a polsky) portál EastBohemiaConvention.cz prezentující kongresovou nabídku Pardubického kraje.

Titulní stránka Eastbohemiaconvention.cz

 

V praxi to znamená, že provozovatel tohoto webu plně využívá všech výhod a aktualizací celostátní databanky, se kterou sdílí data o všech kongresových kapacitách. Jedna aktualizace záznamu se tedy projeví automaticky jak na regionální, tak na celostátní úrovni.

K dispozici je na portálu kromě představení jednotlivých turistických oblastí a nabídky kongresových kapacit a služeb také poptávkový systém (ať individuálních na jednotlivé objekty, tak hromadných) a  nedávno spuštěný rezervační systém ubytovacích služeb turistického portálu Vychodni-Cechy.info, oficiálního projektu Pardubického kraje.

Portál samozřejmě také umožnuje vyhledávat kongresové prostory, a to nejen podle názvu, města, minimální ubytovací kapacity či s omezení na vybrané turistické oblasti, ale také má možnost kombinovat více požadavků na kapacity sálů a salonků. Například častým požadavkem je poskytnutí více sálů s různým uspořádáním či pouze jeden sál a více salonků pro následné jednání sekcí na konferencích apod. Do vyhledávacího formuláře si uživatel jednoduše zadá potřebné kapacity při různých uspořádáních a systém vyhledá objekty odpovídající jeho požadavkům.

Spuštění portálu předcházel podrobný sběr dat a také vydání tištěného East Bohemia Convention katalogu v česko-anglické jazykové mutaci.

 

Titulní stránka katalogu.

 

 
< Předch.   Další >