cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Aktuality arrow Vychodni-Cechy.info nejlepším turistickým portálem v ČR

Vychodni-Cechy.info nejlepším turistickým portálem v ČR

E-mail
Úterý, 17 leden 2012

Velká cena cestovního ruchu.Oficiální turistický portál Pardubického kraje Vychodni-Cechy.info získal 12. ledna 2012 cenu Nejlepší turistický portál, která je udělována v rámci soutěže Velká cena cestovního ruchu 2011/2012

Hodnota tohoto ocenění je o to vyšší, že porota rozhodující o udělení ceny byla složena z erudovaných odborníků na oblast cestovního ruchu, zástupců profesních asociací, odborníků na reklamu a marketing či specialistů na problematiku rozvoje cestovního ruchu v regionech. Cenu u příležitosti pořádaných veletrhů GO a Regiontour Brno převzal JUDr. Miroslav Stejskal, předseda výkonné rady Destinační společnosti Východní Čechy a radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch.

Na ocenění turistického portálu Pardubického kraje má nezanedbatelný podíl i dotace poskytnuté Úřadem Regionální rady regionu soudržnost Severovýchod. „Díky těmto dotacím se nám podařilo zrealizovat množství nových rozvojových aktivit, které turistický portál Pardubického kraje vynesly na špici v uživatelské přívětivosti a použitelnosti mezi ostatními regionálními turistickými portály", řekl JUDr. Stejskal.  

Správu a rozvojové aktivity na turistickém portálu již od jeho prvopočátku realizuje naše společnost World Media Partners. Turistický portál provozuje Destinační společnost Východní Čechy společně s Pardubickým krajem. Jeho obsah pravidelně aktualizují a informacemi doplňují poskytovatelé služeb v oblasti cestovního ruchu a turistická informační centra.

Turistický portál Pardubického kraje funguje celkem v devíti plnohodnotných jazykových mutacích a oslovuje tak velmi širokou veřejnost nejen u nás, ale i v zahraničí. Svoji nabídku cílí nejen na návštěvníky prostřednictvím webových stránek, ale také v rámci sociální sítě Facebook a nově prostřednictvím mobilní webové aplikace m.vychodni-cechy.info.

 
< Předch.   Další >