cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Webová podoba nového Obrazového atlasu KČT

E-mail
Středa, 15 duben 2009

Obálka obrazového atlasu KČT Již od roku 1997 Klub českých turistů vydává obrazové atlasy a nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy se zaměřil na muzea a skanzeny v České republice. A i v letošním roce tištěný katalog získal webovou podobu na adrese www.obrazovy-atlas.cz . Loňské vydání katalogu zaměřené turistické výlety a zajímavosti je nyní k dispozici ve zpřístupněném archivu na http://2008.obrazovy-atlas.cz.

Katalog stejně jako webové stránky je dvoujazyčný (český a anglický) a je členěn dle administrativních krajů. Za každým představením kraje s výčtem nejvýznamnějších památek jsou zde k nalezení prezentace turisticky atraktivních měst a v další části muzea a skanzeny s plnými kontaktními údaji, stručným popisem a fotografií. Letos poprvé jsou v atlasu ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj prezentovány také oceněné „vesnice roku". Samostatná stránka je věnována železničním muzeím, kde je zpracován jejich celorepublikový seznam.

Logo KČTNaše společnost je na základě uzavřené smlouvy o vzájemné spolupráci s Klubem českých turistů tvůrcem webové podoby katalogu již pro druhé vydání. Atlas vznikl díky finanční podpoře Ministerstva kultury, generálního sponzora KČT Lesů ČR a dalších sponzorů.

 
< Předch.   Další >