cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka

Archiv zpráv - rozvoj CZeCOTu

V tomto přehledu naleznete starší zprávy týkající se rozvoje turistického portálu resp. informačního a rezervačního systému CZeCOT. Nově je tomuto projektu věnován samostatný web www.CZeCOT.info, kde naleznete aktuální informace.

Kam jedeš?

E-mail
Středa, 02 březen 2011
Cílem pořadu Kam jedeš je vytvořit inspiraci pro víkendové výlety nebo dovolenou v Jihomoravském kraji. Pořady z tohoto seriálu byly nově od února uloženy do databáze informačního systému CZeCOT.
Celý článek...
 

Uživatelský komfort v popředí zájmu

E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2011
Turistický portál CZeCOT je zde již neuvěřitelných 8 let. Jeho serverový tep se započal 8.1.2003 na veletrhu GO/Regiontour a od té doby se rozrostl do velikosti, o které se provozovatelům na počátku ani nezdálo. Za svůj život kromě obsahu nicméně nabalil také množství registrovaných uživatelů a těm se koncem roku rozhodl odvděčit komfortnějším rozhraním pro správu jejich údajů, zaslaných poptávek, pohlednic a mnoha dalších informací a aktivit na portálu.
Celý článek...
 

Umožněte rezervaci ubytování i na svých webových stránkách

E-mail
Čtvrtek, 28 říjen 2010

Hledáte dodatečný zdroj příjmu z webových stránek, které provozujete? Pokud ano, nabízíme vám možnost zapojit se do tzv. afilačního programu on-line rezervačního systému pro ubytovací služby portálu CZeCOT.

Celý článek...
 

QR kódy – propojení reálného a virtuálního světa

E-mail
Čtvrtek, 23 září 2010
Patrně mnozí z vás jste se již setkali s těmito tajemnými čtverci zobrazující na první pohled chaotickou směs černých a bílých čtverečků. Ano, mluvíme o tzv. QR kódech, které si postupně nacházejí své místo v marketingových oddělení firem a rozšiřují svoje pole působnosti od využití na vizitkách až po billboardy.
Celý článek...
 

CZeCOT a sociální sítě

E-mail
Pátek, 20 srpen 2010
Prázdniny roku 2010 pro World Media Partners, s.r.o. rozhodně nepatřily k pracovně odpočinkovým. Novinky, které si představíme, především směřovaly do sociálních či chcete-li komunitních sítí a do jejich propojení s informačním systémem cestovního ruchu CZeCOT.
Celý článek...
 
Více...