cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Podporujeme

Podporujeme

E-mail
Úterý, 31 květen 2011

Naše firma si uvědomuje společenskou a sociální odpovědnost a to, že život není jen o zisku a vydělávání peněz. Proto kromě osobního členství alespoň poskytováním bezplatného poradenství a hostingových služeb podporuje následující organizace:

Logo LATA o.s.

Lata je pražská nezisková organizace - občanské sdružení, která pomáhá ohroženým dětem a mladým lidem. K tomu využívá vrstevnickou podporu dobrovolníka a další navazující služby pro klienta a jeho rodinu. Klientům pomáhá se začleněním se do společnosti, s řešením problémů a obtížných nebo ohrožujících situací.

www.lata.cz

Logo Bonanza, o.s.

Občanské sdružení Bonanza se zaměřuje na smysluplné využívání volného času dětí. Učí je vztahu k přírodě, trpělivosti, pohotovosti, schopnosti práce v kolektivu a pomoci druhým. To vše realizuje ve svitavském nízkoprahovém klubu Díra a na vendolském statku s koňmi. 

www.osbonanza.cz

Logo Apoštolské církve.

Apoštolská církev Polička je otevřeným křesťanským společenstvím lidí všech generací, kteří poznali Boží blízkost i lásku a navázali s Bohem osobní vztah. Poznali, že Bůh má pro naše životy svůj plán a touží po tom, abychom tento Boží záměr v našich životech naplnili jako jednotlivci i jako společenství.

www.acpolicka.cz

Logo Svitavské dvanáctky. Svitavská dvanáctka hraje široký repertoár české a moravské dechovky, koncertní skladby i modernější skladby v úpravě pro klasickou dechovku. Spolupořádá promenádní koncerty, každoroční ples dechovek, posezení s dechovkou, jezdí reprezentovat město Svitavy do Německa a na Slovensko. Dvanáctka je kapela tří generací, nejmladší hráči ještě navštěvují základní školu a nejstarší jsou statnými šedesátníky.

www.svitavskadvanactka.cz