cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Hlavní stránka arrow Napsali o nás zákazníci

Napsali o nás zákazníci

E-mail
Pondělí, 30 srpen 2010

Jan Pikna

Logo Smetanova Litomyšl. ředitel festivalu Smetanova Litomyšl
www.smetanovalitomysl.cz 

Když jsme chystali nové internetové stránky, měli jsme velmi omezený rozpočet, přitom jsme ale chtěli špičkovou prezentaci. Dodavatele jsme proto nevybírali klasicky podle cenové nabídky, ale podle ochoty udělat něco navíc. Hledali jsme někoho, koho zajímá víc vlastní práce, než její finanční efekt. Dohodou s World Media Partners, s.r.o. jsme toto opravdu získali. Komfortní stránky se snadnou obsluhou, velkou variabilitou, navíc s dlouhodobým a promptním servisem. Naše problémy jsou řešeny okamžitě, s pochopením a absolutní profesionalitou.

Michal Veber

Logo ACK ČR tajemník Asociace cestovních kanceláří ČR
www.ackcr.cz

V roce 2008 jsme přemýšleli, jak skloubit internetové stránky určené veřejnosti s naším vnitřním systémem, který spravuje kompletní členskou databázi od základních údajů až po fakturaci. Po delším hledání jsme objevili World Media Partners, s.r.o., kteří ihned pochopili náš požadavek a výsledek zdaleka předčil očekávání. Nyní máme systém, který nejenom spojuje oba dvě části, ale je natolik flexibilní, že kdykoliv lze doprogramovat další a další moduly přesně podle našich aktuálních potřeb. Rychlost a osobní přístup při konzultacích je u všech pracovníků zcela typický.

ing. Lukáš Bačík

Logo Centrály cestovního ruchu Jižní Moravafinanční a projektový manager Centrály cestovního ruchu Jižní Morava
www.ccrjm.cz  

Záměr zavedení regionálního rezervačního systému ubytovacích služeb na Jižní Moravě vznikl v roce 2007. V té době se jednalo o zcela ambiciózní a průkopnický počin destinačního managementu v ČR. Společnost WMP se úspěšně zhostila návrhu, vývoje i zavedení systému s ohledem na potřeby menších, středních i velkých ubytovacích zařízení v regionu. Proces zavádění a rozšiřování systému však nekončí, při spolupráci s WMP oceňuji flexibilní řešení požadavků uživatelů, průběžné zvyšování efektivity systému a automatizovanou datovou vazbu na další projekty na jižní Moravě a v České republice. 

Jana Šírová

Logo Pardubice Region Tourism.manažer pro cestovní ruch, Pardubice Region Tourism
www.visitpardubice.com www.pardubicko.info

Informační centrum Pardubice Region Tourism spolupracuje s firmou WMP od roku 2008. Vždy, když jsme něco potřebovali změnit, upravit nebo jen poradit s našimi webovými stránkami, setkali jsme se s profesionálním přístupem jak ana Pechance, tak i jeho kolegyně paní Pařilové. Pokud se nám nepodařilo něco vyřešit po telefonu nebo e-mailu, domluvili jsme se na osobní schůzce, kde jsme vše potřebné ve velmi krátkém čase vyřešili. Firmu WMP já i zaměstnanci informačního centra doporučují. Těšíme se na další výbornou spolupráci.